Nowość: Rower elektryczny - składak F180-11

Nowy model składaka elektrycznego będzie dostępny od końca marca 2011 r. Malutki rower z napędem elektrycznym, nie będzie on jednak ustępował parametrami w stosunku do innych rowerów.

Nowy model składaka elektrycznego, który wprowadzamy na wiosnę do sprzedaży, nie będzie ustępował osiągom większym modelom z naszej oferty. Nie dość, że sam rower posiada niewielkie gabaryty, to dodatkowa możliwość poskładania umożliwia bardzo wygodne przechowywanie oraz łatwy transport.

Rower dostarczany jest z pokrowcem do wygodnego przenoszenia na ramieniu, transportu w bagażniku samochodu i przechowywania.

Osobom o ograniczonej sprawności ruchowej rower zapewnia pełną przyjemność z jazdy, a dzięki zredukowaniu wysiłku fizycznego osiągamy rezultat ćwiczeń aerobikowych w otoczeniu przyrody.

Składak elektryczny po rozłożeniu pozwala na wygodną i komfortową jazdę, zarówno w trybie wspomagania jak i bez, oraz jazdy z wykorzystaniem samego silnika.

Parametry roweru elektrycznego
Rower wyposażony został w silnik bezszczotkowy 180W zasilany inteligentnym systemem wspomagania z wysokoefektywnym generatorem cyfrowym, dającym między innymi możliwość dodatkowego ładowania akumulatorów podczas pedałowania.

Przyjazny środowisku akumulator litowy 24V/10Ah pozwala na jazdę z maksymalną prędkością 23km/h oraz pokonanie dystansu 40km w trybie wspomagania jazdy. Czas ładowania akumulatora wynosi od 4 do 8 godzin.

Rower wyposażony został w hamulce typu V-Brake w przednim kole oraz bezpieczny i wydajny hamulec tarczowy w tylnim kole.

Bezprecedensowa konstrukcja ramy wykonana z lekkiego stopu magnezu i aluminium montowana bez spawów, powstała w wyniku użycia najnowszych technologii. Masa roweru to zaledwie 18kg, a jego maksymalne obciążenie wynosi, aż 100kg.

Fotografie: Nowość: Rower elektryczny - składak F180-11

Design by VdeMedia Design (C)2009-2020. Projektowanie stron WWW