Nota prawna

Niniejsza nota prawna stanowi regulację prawną dotyczącą korzystania ze stron internetowych firmy ekoRowery.pl.

Wszelkie informacje, specyfikacje oraz ilustracje zawarte na stronach serwisu internetowego ekoRowery.pl zostały opracowane na podstawie najbardziej aktualnych informacji dostępnych w momencie ich publikacji. Firma zastrzega sobie prawo do zmiany treści w każdej chwili, w szczególności informacji o dostępności poszczególnych modeli, dostępnej kolorystyce, materiałach, wyposażeniu, specyfikacjach i modelach, bez konieczności powiadomienia o tym fakcie użytkowników serwisów. Firma nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy mogące pojawić się na łamach serwisu internetowego.

Firma ekoRowery.pl zastrzega, że zdjęcia produktów mogą zawierać wyposażenie nieoferowane, wyposażenie dodatkowe lub nieoferowane w wyposażeniu standardowym. Standardy wyposażenia, specyfikacje oraz parametry techniczne, również poszczególnych modeli mogą ulegać zmianom lub odbiegać od przedstawionych. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnej oferty, standardów wyposażenia oraz specyfikacji technicznych można uzyskać w drodze kontaktu bezpośredniego i (lub) telefonicznego.

Gwarancje i odpowiedzialność

Dokładamy wszelkich starań, by materiały zawarte w serwisie internetowym ekoRowery były aktualne i kompletne, jednak mogą one zawierać błędy. Z uwagi na powierzenie utrzymania serwisu podmiotom trzecim, firma ekoRowery nie ponosi odpowiedzialności za zawartość serwisu internetowego oraz publikowane w nim treści. Właściciel serwisu nie bierze odpowiedzialności za jakiejkolwiek bezpośrednie i pośrednie straty wynikające z korzystania z serwisu, a także nie odpowiada za jakiekolwiek uszkodzenia lub wirusy, które mogą zainfekować sprzęt podczas korzystania z serwisu, a w szczególności w związku z pobieraniem z niej jakichkolwiek materiałów, plików, materiałów tekstowych, zdjęciowych, graficznych.

Zmiany warunków i zastrzeżeń

Zastrzegamy sobie możliwość modyfikacji wszelkich informacji w dowolnym momencie poprzez aktualizacje zawartości stron serwisu internetowego. Zmiany te są wiążące dla użytkowników i wchodzą w życie w momencie ich opublikowania.

Wszystkie treści zawarte na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Design by VdeMedia Design (C)2009-2019. Projektowanie stron WWW