Informacje

Informacje i nowości o rowerach elektrycznych. Praktyczny poradnik dla osób, które rozważają zakup roweru elektrycznego.

Zobacz również:

Inteligentny system wspomagania jazdy

Inteligentny system wspomagania jazdy kontroluje moment obrotowy silnika napędowego czyniąc jazdę bardzo komfortową i jeszcze bardziej ekonomiczną.

Rower elektryczny - alternatywna forma komunikacji

Hybrydowy rower z napędem elektrycznym posiada wszystkie cechy tradycyjnego roweru, wyróżnia go własny napęd elektryczny zasilany akumulatorem.

Zalety ekologicznych rowerów

Ekologiczne rowery to nie tylko ochrona środowiska naturalnego, ale również, oszczędność wynikająca z kosztów codziennej eksploatacji.

Napęd elektryczny kontra własne nogi

Rower z napędem elektrycznym wspomaga pracę ludzkich mięśni. Wspomaga lub wręcz zastępuje...

EuroVelo czyli europa na rowerze

EuroVelo to unijny projekt wspierający turystykę rowerową w krajach europejskich, który na swym atlasie posiada ponad 66 tys.km tras rowerowych.

Pojazdy elektryczne w kartach historii

Pierwszy pojazd elektryczny został skonstruowany na przełomie XIX wieku, przez młodego genialnego konstruktora Ferdynanda Porsche.

Jak działa rower elektryczny

Zdradzamy tajniki zasad budowy i działania roweru elektrycznego. Jak działa rower z napędem elektrycznym?

Nowość: Rower elektryczny - składak F180-11

Nowy model składaka elektrycznego będzie dostępny od końca marca 2011 r. Malutki rower z napędem elektrycznym, nie będzie on jednak ustępował parametrami w stosunku do innych rowerów.

Parametry rowerów elektrycznych

Zalety rowerów elektrycznych, parametry techniczne oraz garść praktycznych informacji, które warto wiedzieć przed zakupem roweru z napędem.

Jak skutecznie zabezpieczyć rower przed kradzieżą?

Oto bardzo ciekawa, propozycja skutecznego zabezpieczenia roweru przed kradzieżą.

Nowości w 2014 roku

Jeszcze w tym roku planujemy wprowadzić do sprzedaży nowe modele rowerów. Wszystkie nowe modele jakie się pojawią w ofercie zostały wyposażone w inteligentne sterowniki regulacji mocy silnika.

Design by VdeMedia Design (C)2009-2019. Projektowanie stron WWW